ZALOGUJ SIĘ DO STREFY

Partnerstwa


Dążąc do perfekcji i bazując na doświadczeniu cały czas staramy doskonalić naszą ofertę. Daw-Systems wybiera jako partnerów tylko najlepszych dostawców technologii elektroniczno - informatycznych w Polsce i na Świecie.

 

 

 Comarch Partner

Comarch jest globalnym producentem rozwiązań informatycznych. Jako międzynarodowy integrator i twórca innowacyjnych systemów informatycznych dostarcza rozwiązania dla najważniejszych sektorów gospodarki: telekomunikacji, finansów, bankowości i ubezpieczeń, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej oraz utilities, a także sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Comarch specjalizuje się w systemach obsługi klientów, systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwie informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej oraz business intelligence. Oferuje również usługi outsourcingu informatycznego i konsultingu. Firma stworzyła całą gamę gotowych produktów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworzy zaawansowane systemy 

  

 

Insoft

 

Obszar działania:

produkcja i wdrażanie oprogramowania wspomagającego działalność handlową

Specjalizacja:

systemy sprzedaży i wsparcie obsługi klienta CRM 
 

 

 

 

 

NOVITUS jest  liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

 

 

 

 

 

 

 Firma Posnet istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizuj się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapominając jednak o małych sklepikach i firmach usługowych. Poleca doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń. Wśród licznych klientów jest wiele aptek, restauracji, fast-foodów.

 
 

 

 

 

 

Oferta
Jesteśmy grupą specjalistów, która dostarcza rozwiązania informatyczne - Twojej firmie.
Kontakt z nami
telefon kontaktowy:
+48 (61) 426-09-15
wyślij do nas fax:
+48 (61) 426-09-16

napisz do nas e-mail:
info@daw-systems.pl
Rozwiazania dla handlu detalicznego
PC-Market
zobacz więcej
Rozwiązania dla sieci sklepów
Konsola kupca
zobacz więcej
Rozwiązania dla handlu i dystrybucji
CDN OPT!MA i CDN XL
zobacz więcej
Rozwiązania dla firm produkcyjnych
CDN XL
zobacz więcej
Rozwiązania dla kadr i ksiegowości
Kadry i Płace CDN OPT!MA
zobacz więcej
Rozwiązania dla stacji paliw
PC-Petrol
zobacz więcej
LOGO DAW System Sp. z o.o. DAW System Sp. z o.o. - Kompetencje, Ludzie, Technologia
Strona główna     O firmie    Profile    Partnerstwa    Rekomendacje    Oferta    Branże    Do pobrania    Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych